Tu znajdziecie Państwo uzupełnienie oferty ogłoszenia!


Budynek. Oddano do użytku w 2000 roku, a swoją sławę posiadł dzięki serialowi "Na Wspólnej", który upodobał sobie wejście do budynku i wykorzystuje go w niektórych scenach filmu. Budynek posiada całodobową ochronę. W wejściu do budynku znajduje się portiernia, która obsługuje tylko ten blok. Osoby postronne nie mogą wejść na korytarz. Klatka II w której znajduje się lokal oddzielona jest dodatkowym drugim domofonem

Otoczenie. Na parterze z wejściami od zewnątrz znajdują się: Apteka, Kiosk, przychodnia stomatologiczna oraz kilka innych firm. Nigdzie nie ma sprzedaży alkoholu, ani sklepów całodobowych. Najbliższy "nocny" z wejściem od ulicy Górczewskiej oddalony jest o jakieś 300 metrów. Ulica Szlenkierów jest prostopadła do ul. Górczewskiej i równoległa do Młynarskiej, ale obu ulic nie widać z okien mieszkania. Okolica i blok sa naprawdę ciche! Na tyłach podwórka znajduje się kącik zieleni, gdzie również wstęp maja tylko mieszkańcy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park, z małym placem zabaw, mini fontanną, alejkami i ławkami. Park był odnawiany w 2006 roku. Poza dwu poziomowym parkingiem podziemnym wzdłuż bloku od ul. Szlenkierów są miejsca parkingowe, oraz kilka należących tylko do mieszkańców.

Komunikacja. Komunikacja miejska: po dojściu do skrzyżowania Młynarska-Górczewska-Leszno do dyspozycji są linie 13, 20, 23, 24, 171, 190, 603 (sprawdź na ZTM: Młynarska), a po dojściu do ulicy Wolskiej (sprawdź na ZTM: DT Wola) (do 3 min. pieszo) dodatkowo linie 26, 27, 125, 522, 601.

Zapraszamy do zapoznania się z fotografiami: Przedpokój. | Pokój dzienny. | Kuchnia. | Łazienka.

Przedpokój

Przy samym wejściu do mieszkania znajduje się przytulne miejsce do pracy z komputerem.
Do tego miejsca doprowadzono drugą instalację telewizji kablowej co umożliwiło podłączenie w tym miejscu modemu oraz wykorzystanie karty TV w PC. Poza tym znajduje się tu szafa z lustrem (głębokość 80 cm).
do góry strony

Pokój dzienny

Pokój nie posiada połaczenia z kuchnią! Nie jest widoczny z wejścia do mieszkania, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem w przypadku chwilowego podejmowania niezapowiedzianych osób. W pokoju znajdują się na dłuższej ścianie dwa wschodnie okna z widokiem na ul. Szlenkierów oraz panoramę Warszawy jaką można zobaczyć z V piętra. Widok przez okno nie jest ograniczony innymi budynkami, które posiadają tylko 4 piętra! Na drugiej co do długości ścianie znajduje się szafa (głębokość 76 cm) z dwoma lustrami. Pozostałe ściany graniczą z kuchnią i łazienką.
do góry strony

Kuchnia

Kuchnia posiada pełnowymiarowe okno, na wschodnią stronę (podobnie jak pokój dzienny). Na wprost wyjścia z kuchni znajduje się wejście do mieszkania oraz biurko w przedpokoju. W kuchni znajdują się: kuchnia elektryczna, lodówka oraz mikrofala. Cały sprzęt ma maksymalnie 6 lat lubjest młodszy. Kuchnia jest na tyle duża, że mieści się w nim stół dla 6 osób. Kuchnia nie posiada bezpośredniego połączenia z pokojem.
do góry strony

Łazienka

Wejście do łazienki znajduje się na wprost wejścia do pokoju. Podobnie jak reszta mieszkania jest w idealnym stanie. Na uwagę zasługuje solidna półka nad wejściem, na której można zmieścić wiele niezbędnych zapasów, które w normalnym domu muszą znaleźć swoje miejsce.
do góry strony